سفیداب روشور صادراتی حلما

سفید‌آب که در اصطلاح به آن روشور هم می‌گویند نوعی چربی حیوانی است که برای شستشوی بدن در حمام استفاده می‌شود

سفیداب روشور صادراتی حلما

سفید‌آب که در اصطلاح به آن روشور هم می‌گویند نوعی چربی حیوانی است که برای شستشوی بدن در حمام استفاده می‌شود

گروه بازرگانی و تولید حلما مرجع صادراتی سفیداب در ایران و تولید کننده انواع سفیداب روشور خالص و سنتی یزدی می باشد . شما می توانید خرید عمده خود را بصورت فله و بسته بندی با ارزان ترین قیمت تهیه کنید .
بهترین نوع سفیداب صادراتی را از ما بخواهید .09120545865

۱۲ مطلب در مهر ۱۳۹۸ ثبت شده است

سفیداب روشور شترمرغ اصلی حلما ، از باکیفیت ترین گل مل ، روغن حیوانی ، نخاع گوسفندی و روغن شترمرغ تولید شده است . برای این که یک سفیداب روشور عالی داشته باشید بی شک می توانید از سفیداب روشور شترمرغ حلما استفاده نمایید . جالب است بدانید تولید انبوه سفیداب روشور شترمرغ در بازرگانی حلما موجب شده است شما بتوانید در خرید عمده سفیداب روشور شترمرغ سود و منفعت زیادی داشته باشید ؛ چرا که این سفیداب با قیمت بسیار مناسب به مشتریان عرضه می شود .

 سفیداب حلما

  • ... ...

سفیداب روشور معجزه زیبایی سفیداب اصلی حلما

فواید سفیداب روشور از طب قدیم شناخته شده و مورد توجه بوده است . اساسا تولید این محصول سنتی بر پایه طب اسلامی و دستورالعمل پزشکان تمدن بزرگ ایران قدیم بوده است . اروپا با این همه پیشرفت در سالهای اخیر امروزه علاقه مند به استفاده از این محصول است ؛ چرا که محصول سنتی را از محصولات شوینده و پاک کننده شیمیایی ترجیح می دهند .کدام ماده است که جلو چشم انسان ، سلول های مرده را از پوست می برد ؟ کدام ماده است که طبیعی بوده و با بافت بدن سازگار می باشد؟ می توان گفت سفیداب روشور اصلی حلما ، معجزه زیبایی است . خصوصیت مهم حمام های سنتی این بوده است که افراد ساعتی را در بخار و آبگرم با تفریح می گذراند و این توقف در حمام سنتی ، موجب می شده که پوست بخوبی خیس خورده و بافت ها و سلول های مرده تا حدودی از پوست جدا شود . سفیداب و کیسه کشیدن در محیط حمام سنتی ، پوست را از سلولهای مرده بصورت کامل پاکسازی می کرد . تجارت سفیداب روشور اصلی از آن جهت با صرفه و پرمنفعت است که مصرف زیادی دارد و بسیار پر فروش است.با ما ارتباط بگیرید.

sefidabhelma

  • ... ...

چگونه سفیداب روشور موجب جوان تر شدن پوست می شود؟

سفیداب بعد از مالیده شدن بر روی پوست باعث بهبودی سلول‌ها و جوان‌تر شدن پوست می‌شود . دلیل جوان شدن پوست ، باز شدن منافذ پوست و رسیدن اکسیژن تازه کافی به سلوهای سطح پوست می باشد ؛ با جوان شدن پوست بدن ،  انسان احساس سبکی و شادابی میکند . در این حالت پوست دیگر مانند گذشته دچار تعریق نمی‌شود . در واقع سفیداب روشور اصلی باعث شادابی و طراوت روح انسان می‌شود.جهت خرید عمده و اطلاع از قیمت فروش سفیداب اصلی با ما ارتباط بگیرید.

 

سفیداب فله حلما

  • ... ...

قیمت فروش عمده سفیداب اصلی را از کجا بگیرم ؟ جایگزین مناسب برای سفیداب روشور چه ماده ای است ؟

اگر مشتریان و افراد جامعه از سفیداب روشور بد کیفیت استفاده نمایند ؛ یا اینکه سفیداب بدبو باشد ، یا اینکه سفیداب روشور قدرت تمیز کنندگی مناسبی نداشته باشد ، یا اینکه سفیداب روشور سفت و ضمخت باشد واقعا چه اتفاقی می افتد؟ کمترین آفت آن این است که لذت استفاده از سفیداب روشور برای آن فرد از بین می رود . کافی است فقط یک بار این اتفاق بیفتد دیگر آن فرد اعتماد خود را سفیداب روشور از دست می دهد.در حالی که سفیداب روشور با کیفیت حلما ، بهترین بدن شوی و نرم کننده‌ی پوست است و باعث کنترل تعریق بدن نیز می‌شود . کسانی که از تعریق زیاد رنج می‌برند می‌توانند در هر بار استحمام مقداری سفیداب به نقاطی از بدنشان که بیشتر دچار تعریق می‌شود بمالند و با دست ماساژ دهند . جهت اطلاع از قیمت فروش عمده سفیداب روشور سنتی با مرکز فروش حلما ارتباط بگیرید.

خرید عمده سفیداب حلما

  • ... ...

ترکیب سفیداب روشور از چیست ؟

بعضی از مشتریان اصرار می کنند که سفیداب را با فلان قیمت برای ما تولید کنید غافل از آن که سفیداب اصلی و سنتی درجه یک یا سفیداب روشور صادراتی باید استانداردهای لازم خود را داشته باشد . واقعا بعضی از سفیداب های در بازار اسم سفیداب دارد . گل مل نامرغوب را با تفاله های حیوانی و بعضا روغن های بی کیفیت به شکل سفیداب بسته بندی می کنند . سفیداب روشور حلما ، باکیفیت ترین نوع سفیداب روشور با سابقه صدساله در ایران می باشد . ترکیبات سفیداب روشور حلما از با کیفیت ترین گل مل ، روغن حیوانی ، نخاع گوسفندی و روغن شتر مرغ می باشد . شما می توانید جهت خرید عمده باکیفیت ترین سفیداب روشور سنتی یزدی با ارزانترین قیمت با ما ارتباط بگیرید .

 

helma sefidab

  • ... ...

سفیداب روشور از قدیم تا حالا بصورت گردی تولید می شود و تا به امروز هیچ گونه فرقی در ظاهر نداشته است . دلیل اصلی آن این است که تولید این محصول سنتی ، دستی بوده و تاکنون هیچ دستگاهی برای آن اختراع یا استفاده نشده است . ترکیباب گل مل ، روغن حیوانی ، نخاع گوسفندی و روغن شترمرغ بصورت دست ساز براحتی به حالت گردی در می آید و نیازی به قالب ندارد . مهمترین عامل برای اینکه سفیداب با دست و بصورت سنتی تولید می شود این است که سفیداب باید ورز بخورد و بافت همگنی به خود بگیرد و از خوردشدگی ، له شدگی و شکستگی در امان باشد.

حلما-صادرات سفیداب

 

در جواب به این سوال که چرا با توجه به نیاز بازار و تولید فراوان سفیداب ، از دستگاه قالب گیری جهت تولید بیشتر سفیداب روشور استفاده نمی شود ؟ باید گفت همه دنبال سفیداب روشور سنتی هستند . سفیداب روشور با همان ترکیب و شکل ظاهری قدیم و سنتی مورد پسند همگان است امروزه شاهد آن هستیم که مردم بیشتر با مطالعه خواص و ویژگی های سفیداب به ارزش این محصول سنتی گرانبها پی برده اند و دنبال آن هستند.

  • ... ...

سفیداب چیست ؟ این سوال هنوز هم برای بسیار از مردم کشورهایی جهان مطرح است . به گفته‌ی محققان، سفیداب در ایران و در دوره‌ی اسلام توسط عطار‌ها و حکیم ها ساخته می‌شده است. نام دیگر سفیداب «روشور» است. البته در آن دوران ، بیشتر زنان برای آرایش کردن ، لایه برداری و به خصوص سفید جلوه دادن پوستشان استفاده می‌کرده‌اند . در واقع مانند کرم پودر‌های امروزی عمل می‌کرده‌اند و بخاطر ترکیب طبیعی آن هیچ گونه عوارض و بیماری پوستی در پی نداشته ‌است . سفیداب حلما نوع درجه یک سفیداب روشور در ایران است به اصطلاح امروزی‌ها خوراک پوست است و موجب تمیزی واقعی و جوان شدن پوست می‌شود . سفیداب حلما بهترین بدن شویی است که تاکنون اختراع شده است. می توان گفت پر فروش ترین لایه بردار طبیعی سفیداب روشور است .کسانی که پوستشان به صابون‌ها و بدن‌شوی‌های شیمیایی حساسیت نشان می‌دهد می‌توانند سفیداب روشور را جایگزین کنند . البته ما به شما توصیه می‌کنیم تا همیشه از سفیداب حلما برای تمیز کردن بدن خود استفاده کنید ، زیرا که مصرف آن و نوع استفاده آن در حمام توسط کیسه هم جذابیت خاص خود را دارد و هیچ شوینده‌ای نمی‌تواند در از بین بردن لایه مرده پوست با سفیداب رقابت کند و مانند سفیداب پوست را تمیز و زیبا کند.

جهت خرید عمده سفیداب روشور اصلی حلما با ما ارتباط بگیرید

سفیداب چیست ؟ حلما

  • ... ...

سفیداب یا روشور بهترین لایه‌بردار طبیعی است برای همین خرید عمده سفیداب روشور درجه یک با قیمت ارزان ، دارای تجارت بسیار خوبی است . روشور می تواند جایگزین خوبی برای انواع ماسک‌های لایه‌بردار صنعتی باشد. سفیداب با پاک کردن سلول‌های مرده موجب می‌شود تا پوست انسان زنده شود و شرایط تنفس برای سلولهای بدن را ایجاد نماید .به قول معروف پوست‌مان نفس راحت بکشد . در طول روز هزاران و میلیون‌ها سلول بر اثر فعالیت می‌میرند و باید از روی پوست بدن پاک شوند. بهترین راه این است که هنگام استحمام مقداری سفیداب بر روی پوست‌مان بمالیم تا سطح پوست پاک شود و سلول‌های جدید بتوانند براحتی رشد نمایند و باعث زیبایی پوست شوند.امروز کشور روسیه و مخصوصا زنان روسی از سفیداب روشور را می شناسند و از آن استفاده می کنند . برخی ، یکی از دلایل زیبایی پوست و صورت مردم این کشور استفاده صحیح از این محصول سنتی می دانند . جهت خرید عمده سفیداب روشور به قیمت عمده با ما تماس بگیرید.

خرید عمده سفیداب حلما

  • ... ...

سفیداب فله حلما

  • ... ...

خرید عمده سفیداب با ارزانترین قیمت در بازرگانی حلما فراهم است ؟ سفیداب روشور با اینکه در جامعه به فراموشی سپرده شده است اما هم اکنون جزو پرفروش ترین کالای بهداشتی و آرایشی سنتی محسوب می شود . روزانه بالغ بر 2 تن از با کیفیت ترین سفیداب روشور ایران ، در حال تولید است و به مراکز فروش تحویل داده می شود . خرید عمده سفیداب صادراتی را با ما تحربه نمایید . شما می توانید براحتی و سهولت سفارش خود را ثبت نمایید و یا جهت مشاوره ، با فروش بازرگانی حلما ارتباط بگیرید 09120545865. 

سفیداب پنبه رو حلما

  • ... ...